Oferta klient indywidualny

W naszej ofercie przygotowaliśmy liczne rozwiązanie finansowe dla osób indywidualnych

kredyt gotówkowy

Otrzymanie kredytu gotówkowego zależy od oceny twojej wiarygodności przez bank. Środki z kredytu możesz przeznaczyć na dowolny cel. Niektóre banki udzielają kredyt na konkretny cel jakim jest spłata innych zobowiązań, np. tzw. “chwilówek”.
Banki indywidualnie ustalają wymaganą dokumentację często wystarczy zaświadczenie o dochodach czy potwierdzenie wpływów na rachunek bankowy.

kredyt hipoteczny

Możesz wnioskować o kredyt na różne cele:
*zakup domu, mieszkania czy działki,
*remont lub budowę
Po uzyskaniu przez naszego doradcę odpowiednich informacji o twoich oczekiwaniach zostaniesz skierowany do odpowiedniego Banku w celu uzyskania kredytu.

Kredyt samochodowy

Produkt ten przeznaczony jest dla osób posiadających zdolność kredytową bez wpisów w bazie BIK z powodu opóźnień w spłacie zobowiązań.

Wnioskować możesz o środki na zakup:
*nowego oraz używanego auta,
*motocykla
*skutera czy quada

Alternatywnym rozwiązaniem dla osób chcących kupić auto i posiadających wpisy w bazie BIK (Biuro Informacji Kredytowej) jest pożyczka samochodowa.

Czym różni się kredyt samochodowy od pożyczki samochodowej?

Banki niechętnie udzielają finansowania osobom, które nie posiadają historii kredytowej a także gdy w ocenie Banku twoja zdolność kredytowa nie pozwala na zaciągnięcie zobowiązania. Powodem do odmowy przez Bank jest również posiadanie negatywnej historii kredytowej widocznej w bazie BIK. Bowiem bazy BIK trafiają informacje dotyczące twoich wszystkich zobowiązań. Są to zarówno pozytywne oraz negatywne informacje. Co to oznacza?
Pozytywną historię tworzy się w momencie terminowych spłat zobowiązań natomiast negatywną gdy spłaty są nieterminowe lub zobowiązania są nie spłacone.

Pożyczki za zakup samochodu udzielają Instytucje pozabankowe, które sprawdzają BIK jednak negatywna historia nie musi oznaczać odmowę. Takie podejście sprawia, że mimo złej historii możesz spełnić marzenia o nowym bądź lepszym aucie.

kredyt konsolidacyjny

Pozwala na zebranie wszystkich kredytów w jeden, dzięki czemu nie musisz pamiętać o różnych terminach płatności.
Spłata kredytu konsolidacyjnego może się wydłużyć w czasie lecz w sytuacji gdy masz trudności z terminową spłatą bieżących zobowiązań lepiej ten czas wydłużyć by raty były niższe i dopasowane do twojej aktualnej sytuacji finansowej. Po kredyt konsolidacyjny watro sięgnąć jeszcze zanim popadnie się w większe problemy i wpisy w BIK obniżą twoją wiarygodność.