Leasing bez BIK/BIG i KRD

Prowadząc firmę możesz skorzystać z leasingu na zakupu wszystkiego co niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej.

Co możesz zakupić?

 • drobny sprzęt taki jak aparat fotograficzny, ekspres do kawy, itd…
 • laptopy, projektory, drukarki, telewizory,
 • meble, okna,
 • sprzęt kosmetyczny, gastronomiczny,
 • samochody osobowe, ciężarowe do i powyżej 3,5t,
 • ciągniki siodłowe, naczepy, przyczepy,
 • pojazdy specjalne, autobusy,
 • koparki, kombajny, ciągniki rolnicze,
 • maszyny i urządzenia budowlane,
 • łodzie, jachty, motorówki,
 • motocykle, quady

Przez leasing należy rozumieć rodzaj umowy cywilnoprawnej, w której finansujący zgadza się przekazać wybrany środek trwały (np. samochód, sprzęt RTV czy AGD) w użytkowanie leasingobiorcy. Warunkiem korzystania z wybranego towaru jest opłacanie comiesięcznych rat w ustalonej wcześniej wysokości. Zasada ta przypomina zwykłą pożyczkę, ale różni się tym, że po okresie wygaśnięcia umowy korzystający z formy leasingu może, ale wcale nie musi, stać się właścicielem użytkowanego auta czy innego środka. Na to, czy uda nam się zdobyć tego rodzaju finansowanie, ma wpływ wiele czynników, m.in. historia kredytowa czy też wybór firmy, do której wnioskujemy. Każda ma bowiem inne wymagania, które bierze pod uwagę przy rozpatrywaniu złożonych dokumentów. Jako doświadczone Centrum Finansowe z siedzibą we Wrocławiu doskonale wiemy, jak pomóc Ci zdobyć wymarzony środek trwały – oferujemy leasing zarówno Klientom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. 

Minimalna wartość faktury to 1500zł netto!!!

Starając się o leasing w Banku możesz zostać odrzucony z powodu negatywnej historii kredytowej. W takie sytuacji z pomocą przychodzą Instytucje pozabankowe, które akceptują negatywne wpisy w bazach. Jedną z nich jesteśmy właśnie my – jako doświadczone centrum finansowe proponujemy naszym Klientom leasing na korzystnych warunkach, nawet jeśli widnieją oni w rejestrach BIK i KRD. 

BIK oraz BIG gromadzą o nas informację, które mogą zostać wykorzystane przez Banki czy inne Instytucje Finansowe do oceny wiarygodności osoby starającej się np. o leasing.

BIK czyli Biuro Informacji Kredytowej udostępnia zebrane informacje o wiarygodności kredytowej osób i firm. Są to dane na temat spłaty kredytów i pożyczek.

BIG czyli biuro informacji gospodarczej, takich biur w Polsce jest kilka. Udostępnia zebrane informacje na temat rachunków i faktur opłacanych przez osoby i firmy.

W przypadku poszukiwania najkorzystniejszej oferty leasingu warto skontaktować się właśnie z nami. Nie wymagamy wkładu własnego i szanujemy czas Klientów, więc wszelkie formalności ograniczamy do minimum. Decyzję o przyznaniu tego rodzaju wsparcia podejmujemy zwykle w 24 godziny, a raty możesz spłacać u nas zarówno w złotówkach, jak i euro. Wnioskując o dofinansowanie leasingowe w naszej firmie, masz pewność, że przeanalizujemy Twoje dokumenty, nawet jeśli widniejesz w rejestrach BIK i KRD.

Pamiętaj! Negatywne wpisy w bazach nie zawsze przekreślają szansę na uzyskanie finansowania. Instytucje Finansowe indywidualnie podchodzą do rozpatrzenia wniosków takich firm.

Zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy we Wrocławiu bądź kontaktu telefonicznego i mailowego. Więcej szczegółów odnośnie do oferty znajdziesz też pod adresem https://cffado.pl/klienci-biznesowi/leasing/.