Ubezpieczenia – agencja ubezpieczeniowa FADO

Ubezpieczenia – agencja ubezpieczeniowa w Jarocinie

Prowadząc multiagencję ubezpieczeniową, możemy zaproponować oferty wielu sprawdzonych towarzystw ubezpieczeniowych. Poznając potrzeby klienta, zajmujemy się wyszukaniem ubezpieczeń najbardziej dopasowanych pod jego oczekiwania. W jednym miejscu, czyli w naszym biurze ubezpieczeniowym ma okazję zapoznać się z propozycjami polis na życie, majątkowych, podróżnych czy komunikacyjnych od wielu firm. Każda z nich może okazać się potrzebna w różnych życiowych sytuacjach.

Nasza agencja w Jarocinie zapewnia kompleksową obsługę. Ubezpieczenia mogą różnić się zarówno sumą gwarantowaną, jak i zakresem ochrony. Dlatego właśnie wcześniej przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem, aby wiedzieć, jaka polisa może go docelowo zainteresować. A ostateczna decyzja będzie już należeć do niego.

Nasze biuro oferuje różne rodzaje ubezpieczeń

Komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne

Uczestnicząc w jakikolwiek sposób w ruchu drogowym, każdego dnia jesteśmy narażeni na różne niespodziewane zdarzenia. Skutkować one mogą odniesieniem uszczerbku na zdrowiu, utratą życia czy dewastacją pojazdu, którym jeździmy. W naszej agencji ubezpieczeniowej w Jarocinie oferujemy klientom ubezpieczenia:

– ubezpieczenia OC (również krótkoterminowe)
– ubezpieczenia autocasco, minicasco
– ubezpieczenia nnw
– ubezpieczenia szyb samochodowych
– ubezpieczenia asistance

Ponadto polisy na wypadek:

  • poszkodowani zostali kierowca i pasażerowie,
  • doszło do stłuczenia szyb,
  • auto wjechało w uszkodzoną nawierzchnię,
  • doszło do awarii opon, akumulatora,
  • zabrakło paliwa,
  • uszkodzony został samochód,
  • trzeba by było holować pojazd.

W prowadzonym przez nas biurze ubezpieczeniowym w Jarocinie możesz liczyć na bezpłatną kalkulację polis wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Dopasujemy ją do Twoich potrzeb!

Masz pytania ? Potrzebujesz fachowej porady ?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami.