Pożyczki pozabankowe we Wrocławiu

Nieoczekiwany wydatek, problemy zdrowotne, wakacje czy przygotowanie dzieci do nowego roku szkolnego to wydarzenia, na które potrzeba czasem dodatkowej gotówki. Szukając danych usług i produktów finansowych, warto najpierw dokonać odpowiedniego sprawdzenia wszystkich dostępnych propozycji we Wrocławiu, aby wybrać tę, która jest najlepsza. Jeszcze przed wyborem należy zapoznać się ze specyfiką dofinansowań, jakimi są pożyczki pozabankowe.

W przeciwieństwie do popularnych chwilówek powyższa oferta jest rozwiązaniem charakteryzującym się wyższą możliwą kwotą oraz większą liczbą rat (dłuższym okresem spłaty). Zadłużenie spłacane jest w dogodnych częściach, dzięki czemu wywiązanie się ze zobowiązania może być łatwiejsze niż w przypadku szybkich chwilówek, zawieranych zwykle na okres nie dłuższy niż dwa miesiące.

Kredyt bankowy a pożyczka pozabankowa – porównanie

Oferowane m.in. na terenie Wrocławia pożyczki pozabankowe są alternatywnym rozwiązaniem względem produktów bankowych, przeznaczonym praktycznie dla każdego. Podstawowa różnica tkwi w maksymalnej kwocie zobowiązania, terminie spłaty, oprocentowaniu oraz procesie weryfikacji wnioskodawcy. Przykładowo, kredyt bez BIK to dogodne rozwiązanie dla osób, posiadających mniej korzystną historię zadłużeń, które jednak nagle potrzebują dodatkowej gotówki. W przypadku tego rodzaju produktów weryfikacja obejmuje uzyskiwane dochody, a nie bazy, takie jak BIK, dzięki czemu wnioskodawca może zaoszczędzić także cenny czas.

Rynek pożyczek pozabankowych we Wrocławiu

Wybór najkorzystniejszej umowy pożyczkowej możliwy jest tylko wówczas, gdy można porównać ze sobą najrozmaitsze propozycje pożyczek pozabankowych. Wyłącznie analiza bogatego zestawienia wielu różnych ofert firm zapewniających pieniądze pozwala na wyłonienie takiego przyszłego pożyczkodawcy, którego produkt najlepiej odnajduje się w obliczu indywidualnych potrzeb Klienta. Poniżej znajdują się przykładowe instytucje, z których propozycjami z pewnością warto się zapoznać. Współpracujemy jednak ze znacznie większą liczbą podmiotów – aby przejrzeć pełną ofertę, wystarczy w tym celu skontaktować się z naszym Doradcą, który przedstawi wszystkie szczegóły.

Takto Finanse – pożyczki pozabankowe we Wrocławiu

Kwota pożyczki 1 00025 000
Okres kredytowania 636 rat
Wiek pożyczkobiorcy 25 – 75 lat
Oświadczenie Do 10 000 zł
Forma wypłaty Przelew, czek GIRO
Akceptowane źródła dochodów MOPS, zasiłek 500+, inne, także deklarowane źródła
Dochód minimalny 500 zł netto
Wymagany okres zatrudnienia Umowa o pracę – 1 mc., emeryt/rencista – 1 mc. pozostałe źródła – 3 mc.
Akceptacja zajęcia komorniczego Tak

Firma pożyczkowa Takto Finanse to jeden z liderów na rynku pożyczek pozabankowych. Na uwagę zasługuje maksymalna kwota zadłużenia w wysokości aż 25 tysięcy złotych, a także wielość akceptowanych źródeł przychodu.

Hapi Pożyczki

Kolejnym interesującym wariantem jest skorzystanie z usług Hapi Pożyczki (pożyczka pozabankowa we Wrocławiu już od 800 zł). Oferta zawiera również dogodną opcję wakacji kredytowych.

Kwota pożyczki 80025 000
Okres kredytowania 336 rat
Wiek pożyczkobiorcy 18 – 80 lat
Oświadczenie Do 20 000 zł
Forma wypłaty Przelew, czek GIRO
Akceptowane źródła dochodów Zasiłek 500+ jako stały dochód, inne źródła
Wakacje kredytowe Tak

Pożyczki pozabankowe we Wrocławiu – na co warto zwrócić uwagę?

Decydując się na pożyczkę pozabankową, przede wszystkim należy dokładnie zapoznać się z umową oraz wszystkimi jej załącznikami, jeśli takie występują. Wszelkie niezrozumiałe informacje powinny skłonić do zastanowienia się oraz zapytania doradcy. Dobierając pożyczkę pozabankową, warto wcześniej policzyć swoje możliwości miesięczne w zakresie wysokości raty kredytu.

Dłuższy czy krótszy termin spłaty przy wyborze pożyczki pozabankowej?

Osoby, których dochody są stabilne i potrzebują jedynie okazjonalnego wsparcia z powodu nieoczekiwanej sytuacji losowej, przeglądając propozycje pożyczek pozabankowych we Wrocławiu, mogą zdecydować się na krótszy czas spłaty. Klienci znajdujący się w innej sytuacji mają szansę wybrać mniej obciążający kredyt rozłożony na więcej rat.

Masz pytania ? Potrzebujesz fachowej porady ?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami.