Prezentujemy możliwe formy sfinansowania zakupu auta.

Chcesz kupić pierwszy samochód bądź wymienić stary a nie masz wystarczającej gotówki?

Skontaktuj się z nami pomożemy dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

🚗 Pożyczka.

Pożyczka na zakup samochodu z akceptacją złej historii kredytowej. To rozwiązanie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób, którym Bank nie udzieli finansowania z powodu złej historii kredytowej.

🚗 Kredyt.

Kredyt gotówkowy na dowolny cel. Otrzymane środki można przeznaczyć na dowolny cel także zakup auta. Oferta dedykowana jest dla osób z pozytywną historią kredytową.

🚗 Leasing.

Dzięki leasingowi można sfinansować zakup wszystkiego co związane jest z działalnością firmy. Leasing jest częściej udzielany niż pożyczka. Indywidualne podejście firmy leasingowej zwiększa szanse na otrzymanie decyzji pozytywnej nawet dla firm ze złą historią kredytową. Przedmiot leasingu, np. auto w trakcie trwania umowy jest własnością firmy leasingowej, po zakończeniu umowy własność przechodzi na klienta.

🚗 Najem.

Najem pozwala na korzystanie z samochodu, który wybierzesz spośród dostępnych modeli. W miesięcznej racie znajduje się ubezpieczenie, serwis czy wymiana opon, dzięki czemu nie musisz się martwić o dodatkowe koszty. Po zakończeniu umowy samochód wraca do firmy wynajmującej pojazd.